همان‌طورکه می‌دانید هزینه انجام پروتز برای رفع مشکل نقص عضوهایی مانند قطع پا بسیار بالا است و می‌تواند هرکسی را با مشکل مواجه کند. البته دیگر جای نگرانی وجود ندارد، زیرا کلینیک تخصصی پروتز حکیم با همکاری شرکت کامپوزیت گستر سپاهان و بانک قرض ‌الحسنه مهر ایران این مشکل را برطرف کرده است.

در حقیقت کلینیک تخصصی پروتز حکیم با این همکاری شرایطی را فراهم کرده که افراد با مشکل قطع پا که امکان پرداخت یکجای هزینه‌های مربوط به انجام پروتز را ندارند، می‌توانند به‌راحتی درمان لازم را انجام دهند. نتیجه همکاری کلینیک با شرکت کامپوزیت گستر سپاهان و بانک قرض ‌الحسنه مهر، کالا کارت بانک قرض‌ الحسنه مهر ایران است.

این کالا کارت که در حقیقت نوعی کمک‌هزینه محسوب می‌شود، شرایط بازپرداخت 18 ماهه و کارمزد 4 درصد سالیانه دارد و به افرادی که می‌خواهند با استفاده از پروتز دوباره روی پاهای خود بایستند، اما به‌دلیل مشکلات مالی امکان این کار را ندارند کمک می‌کند.

شرایط دریافت این طرح به چه شکل است؟

پیش از بررسی شرایط و مراحل دریافت این وام، باید به نکته مثبتی که در رابطه با این طرح وجود دارد اشاره کرد. این نکته مثبت و قابل‌‌توجه این است که در این طرح تمام هزینه‌های مربوط به ساخت پروتز که شامل هزینه‌های مربوط به کلیه قطعات وابسته در ساخت و دستمزد ساخت می‌شوند پوشش داده خواهند شد؛ بنابراین نیازی به نگرانی بابت هزینه این موارد نخواهد بود. در رابطه با شرایط و مراحل دریافت وام نیز باید گفت که بسیار ساده است و می‌توان در مدت‌زمانی کوتاه این وام را گرفت.

مراحل دریافت وام

اولین قدم برای دریافت این وام، مراجعه به کلینیک تخصصی پروتز حکیم است. ابتدا شخص قطع عضو توسط پروتزیست کاملا دقیق معاینه میشود و بر اساس شرایط شخص بهترین قطعات پروتزی برای ایشان تایید میشود و پیش فاکتور با مهر و امضا و کد پروتز توسط کلینیک به شخص ارایه میگردد.

دومین قدم مراجعه به نزدیک‌ترین شعبه بانک مهر ایران و افتتاح حساب و سپس ارایه پیش فاکتور کلینیک به بانک میباشد.

نوبت به مرحله سوم دریافت وام، یعنی اعتبارسنجی یا انتخاب ضامنین می‌رسد. در این مرحله لازم است که به وب‌سایت www.irancreditscoring.com مراجعه کنید. این سایت برای دریافت گزارش اعتبارسنجی وام‌گیرنده است. از دیگر مراحل مهم دریافت وام، می‌توان به مشخص شدن تعداد ضامن موردنیاز اشاره کرد؛ دقت داشته باشید که این تعداد با توجه به گزارش اعتبارسنجی مشخص خواهد شد و شرایط مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 1. اگر نمره شما در گزارش اعتباری در گروه A قرار گیرد، می‌توانید بدون ضامن و با استفاده از چک شخصی تا مبلغ 000/000/500 ریال وام دریافت کنید و درصورتی‌که مبلغ پیش فاکتور شما بیشتر از پانصد میلیون ریال بود، به یک ضامن برای معرفی به بانک و دریافت وام نیاز خواهید داشت.
 2. حال اگر نمره مربوط به اعتبارسنجی شما در گروه A قرار نگرفت، باید با توجه به مبلغ پیش فاکتور، تعداد ضامن مشخصی را به بانک معرفی کنید. این نکته را باید درنظر داشته باشید که ضامن یا ضامنین نیز باید گزارش اعتبارسنجی تهیه کنند. بنابراین اگر شما به‏عنوان وام‌گیرنده نتوانسته‌اید رتبه اعتباری خوبی کسب کنید، می‌توانید ضامن‌هایی را انتخاب کنید که رتبه اعتباری آن‌ها در گروه A است.

شرایط ضامنین

ضامنی که قرار است انتخاب کنید، می‌تواند کارمند، بازنشسته یا کاسب باشد؛ البته شرایط برای هریک متفاوت خواهد بود که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

اگر ضامن کارمند باشد:

 • ارائه آخرین فیش حقوقی
 • ارائه گواهی کسر از حقوق یا چک صیادی
 • ارائه اصل کارت ملی هوشمند

اگر ضامن بازنشسته باشد:

 • ارائه فیش حقوقی
 • ارائه گواهی کسر از حقوق یا چک صیادی (از حساب بازنشستگی)
 • ارائه اصل کارت ملی هوشمند

اگر ضامن کاسب باشد:

 • ارائه اصل و کپی پروانه کسب
 • ارائه اجاره‌نامه یا سند مالکیت
 • ارائه چک صیادی همراه با پرینت 3 ماهه حساب
 • ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی هوشمند

پس از پشت سر گذاشتن مرحله قبل و انتخاب ضامن، اقدامات لازم برای تکمیل پرونده صورت می‌گیرد و کالا کارت شما ثبت می‌شود. پس از انجام این مراحل، پیامک واریزی برای شما انجام می‌شود که وجه آن غیرقابل برداشت است، بنابراین در چنین موقعیتی شما باید با شماره 09384682104 تماس بگیرید و اعلام کنید که پیامک برای شما ارسال شده است. در نهایت پس از این مراحل می‌توانید به کلینیک تخصصی پروتز حکیم مراجعه و پروتز خود را دریافت کنید.

ثبت نام تسهیلات گامی نو

سمت قطع عضو(ضروری)
فایل ها را به اینجا بکشید
انواع فایل های مجاز : jpg, png, jpeg, حداکثر اندازه فایل: 2 MB.
  تماس
  واتس‌اپ
  اینستاگرام